Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza Widski


reniczek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Reniczek
Nick osoby oskarżonej:  Widski
Powód napisania skargi:  Zabicie mnie jak byłem za strefą DM
Godzina zdarzenia:  18:33
Dokładna data zdarzenia: 29.11.2022
Opis sytuacji:  Stojąc za Adminem przed DM czekając aż przyjmie reporta, zostałem zabity przez Widski który był na DM 
Dowody:  ss 
Coś od siebie: Oby to miało jakiekolwiek konsekwencje 

mta-screen_2022-11-29_18-33-33.png

mta-screen_2022-11-29_18-33-41.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz reniczek postanowił pobawić sie w berka z cieniem i postanowił wbiegać i wybiegać na dm zmyliło mnie to i zacząłem do niego strzelac i postrzeliłem go poza strefa dm jak widac na załączonym obrazku 
praktycznie nie widać przez blipa że był poza strefa po zauwazeniu tego odrazu do niego podbiegłem i go podniosłem i odbiegłem

image.thumb.png.080a97a11971d4c28ca48895918afeef.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Widski napisał:

Gracz reniczek postanowił pobawić sie w berka z cieniem i postanowił wbiegać i wybiegać na dm zmyliło mnie to i zacząłem do niego strzelac i postrzeliłem go poza strefa dm jak widac na załączonym obrazku 
praktycznie nie widać przez blipa że był poza strefa po zauwazeniu tego odrazu do niego podbiegłem i go podniosłem i odbiegłem

image.thumb.png.080a97a11971d4c28ca48895918afeef.png

Nie bawiłem się w żadnego berka, cały czas stałem w tym samym miejscu i byłeś nawet obok mnie nie raz, a czekałem tylko na to aż adm przyjmie rapsa, jeśli masz dowod na to ze biegałem w ta i spowrotem to czekam na podesłanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reniczek napisał:

Nie bawiłem się w żadnego berka, cały czas stałem w tym samym miejscu i byłeś nawet obok mnie nie raz, a czekałem tylko na to aż adm przyjmie rapsa, jeśli masz dowod na to ze biegałem w ta i spowrotem to czekam na podesłanie.

Gdym nie dał tego ss to byś miał odrazu odrzucona skarge  pozbieraj wiecej dowodów się odzywaj bayo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Milus napisał:

@LegendaryManV8Nie rozumiem po co ciągnąć tą samą skargę, gość napisał ją 2 razy , już jedną mu odrzucili , naprawdę ma tak nudne życie że wbija dm napierdala i ucieka i się dziwi że takie coś się dzieje 

 

 

nie na twój temat skarga wiec się nie odzywaj, ciebie tam nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Widski napisał:

Gdym nie dał tego ss to byś miał odrazu odrzucona skarge  pozbieraj wiecej dowodów się odzywaj bayo 

? Jest dowod na to ze jestem za strefa DM poza tym sam się przyznałeś ze mnie zabiłeś, a nie było takiej sytuacji ze wchodziłem i wychodziłem z DM wiec nie kłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...