Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] kaefek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez xerio


.batmanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kaefek
UID: 4156
Serial: 33951442D252336EE7B57FB7AB2ED293
Typ kary: Ban
Powód kary: Handel poza serwerem /// Vaste
Nick członka administracji nadającego karę: xerio
Data nadania kary: 30.11.2022

Data zakończenia kary: 30.11.2032
 

Wyjaśnienie: Witam, sytuacja wygląda słabo. Jestem stałym graczem od paru miesięcy, udało mi się uzbierać już 230h i całkiem spory majątek, całkowicie uczciwie. Nie dostałem do tego czasu na serwerze żadnej kary, chcę podkreślić że nie miałem zamiaru pozbywać się majątku na waszym serwerze, bo zależy mi na nim. Była to moja pierwsza próba oszustwa, na waszym serwerze. Próbowałem wyłudzić te pieniądze, był to zwykły scam ale nie spodziewałem się że administracja ma mnie pod obserwacją, a właściwie przeszło mi to przez myśl lecz pomyślałem że to złudne. Żałuję tego strasznie, ale nie mam za wiele pieniędzy a z takich scamów na serwerach M.T.A były całkiem niezłe kwoty. Robiłem to kiedyś ale wyrosłem z tego, lecz nie do końca. Poświęciłem dużo temu serwerowi i naprawdę, nie chcę się rozchodzić. Dałem się skusić, nie miałem diamonda a chciałem go kupić, na serwerze brakuje potencjalnych "dealerow" kontami diamond, więc postanowiłem oscamować kogoś z grupki na Facebook'u i owego zakupić na 30d. Jak podkreśliłem był to jednorazowy incydent. Wiem że w administracji są normalni ludzie, więc piszę apelację o przynajmniej złagodzenie mojej kary :(. Nie wiem jak bardziej podkreślić mój żal, i nie wiem co mnie nakłoniło do tego. Szczerze siedzę teraz, i jestem normalnie zdesperowany.
 

Coś od siebie: Kurde, wariaty lewa akcja wyszła. Mam wyrzuty sumienia, i liczę że mi pomożecie, albo chociaż mnie tak nie zostawicie 😞 Na serwerze atmosfera jest świetna i gra się naprawdę dobrze. Nie potrzebnie się skusiłem i jeszcze raz żałuję. Proszę o drugą szansę i przepraszam całą administrację. Pozdrówki ❤️ ;( 

Edytowane przez batmanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wolałbym aby zabrano mi tylko jedną, z tych dwóch rzeczy. A dokładniej flash'a bo to na niego chciałem scamować, to już wasza decyzja. Dodam też że mam 27 ton złowionych ryb na wędce i nie chciałbym tego stracić. Ale jeśli nie ma innej opcji to oczywiście, zgadzam się.

Edytowane przez batmanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...