Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na wedelka


mamautyzm692137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  sloww
Nick osoby oskarżonej: wedelek
Powód napisania skargi: bezpodstawny mute 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>23.59  
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 2022-07-19
Opis sytuacji: jade se i spiewam na voice dlaczego tede kurwa jest itp zatrzuje mnie wedelek i dalej spiewam se wyraznie co bylo slychac na discordzie u mojego kolegi, napisal mi wiadomosc pt. ^Tak?^ po czym odpowiedzialem ^co tak^ nie odpowiedzial wiec powtorzylem raz jeszcze, dalej nic noi trzeci raz nie zapytalem bo mialem juz mute 
Dowody: voda powinien miec sapd wedelek jako iz prowadzil sluzbe, ja normalnie gralem wiec nie mialem obowiazku nagrywania i nie sadzilem ze cos takiego sie odwali wiec nie odpalalem nawet obs wiec no niestety ale ja nie mam moze wedelek ma.
Coś od siebie: Nie miło z jego strony zaczepialem go na mute jeszcze przy mechaniku trąbiąc zeby zrozumiał ze go nie wyzywalem i nie mialem tego na celu ale dostalem warna, z tego co wiem to nie pierwsza taka akcja gdzie wlepia bezpodstawnie kary, u mnie to pierwsza taka sytuacja i mam nadzieje ze ostatnia, pozdrawiam ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa slowwa gadałem w tym momencie na discordzie z nim śpiewałem  piosenkę i zacytuje zaśpiewał "dlaczego tede kurwa jest" co Widelek jak mi mówił kolega napisał mu później na dc ze zrozumiał wedelek a nie tede według mnie wedelek powinien jako iż był na duty SAPD mieć voda z tego momentu a my jako gracze nie mamy nakazu ciągłego nagrywania. Wiem ze jako osoba trzecia nie jestem dowodem lecz chciałem dodać tak od siebie 

  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie mam obowiązku nagrywania na służbie, ale słyszałem co innego niż napisałeś i czy masz na to dowód że mówiłeś inaczej?

12 minut temu, mamautyzm692137 napisał:

Nick z serwera:  sloww
Nick osoby oskarżonej: wedelek
Powód napisania skargi: bezpodstawny mute 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>23.59  
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 2022-07-19
Opis sytuacji: jade se i spiewam na voice dlaczego tede kurwa jest itp zatrzuje mnie wedelek i dalej spiewam se wyraznie co bylo slychac na discordzie u mojego kolegi, napisal mi wiadomosc pt. ^Tak?^ po czym odpowiedzialem ^co tak^ nie odpowiedzial wiec powtorzylem raz jeszcze, dalej nic noi trzeci raz nie zapytalem bo mialem juz mute 
Dowody: voda powinien miec sapd wedelek jako iz prowadzil sluzbe, ja normalnie gralem wiec nie mialem obowiazku nagrywania i nie sadzilem ze cos takiego sie odwali wiec nie odpalalem nawet obs wiec no niestety ale ja nie mam moze wedelek ma.
Coś od siebie: Nie miło z jego strony zaczepialem go na mute jeszcze przy mechaniku trąbiąc zeby zrozumiał ze go nie wyzywalem i nie mialem tego na celu ale dostalem warna, z tego co wiem to nie pierwsza taka akcja gdzie wlepia bezpodstawnie kary, u mnie to pierwsza taka sytuacja i mam nadzieje ze ostatnia, pozdrawiam ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...