Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] 47macios prośba o zdjęcie kary, ukarany przez xerio


DC owner

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: 47macios
UID: 6021
Serial: 5FC59CC2B8BD0ADC3C3CE49C88C51594
Typ kary: BAN
Powód kary: Zabicie moderatora poza strefą DM podczas wykonywania reporta
Nick członka administracji nadającego karę: xerio
Data nadania kary: 18:32:57 29.11.2022r
Data zakończenia kary: 18:32:57 13.12.2022r
Wyjaśnienie: Jeżdżąc n DM zauważyłem sultana z osobą zamaskowaną w środku, ruszyłem za nim wraz z moim znajomym. Ten zaś wyjechał za DM zatrzymując się tuż przed linią DM a strefą bezpieczną, osoba ta cały czas wbiegała na strefę DM oraz wybiegała z niej więc postanowiłem ją zabić ponieważ mój komputer jest zbyt słaby aby nagrywać powtórki nie mam żadnego dowodu na moją prawdomówność, za kolejnym razem osoba ta napisała reporta na mnie, napisała to do mnie na /w więc postanowiłem zabić ją jeszcze raz gdy stała dokładnie na linii DM a strefą bezpieczną, w tym momencie przeteleportował się do niego administrator próbujący wyjaśnić sprawę a ja przestraszywszy się uciekłem z miejsca zdarzenia i po chwili dostałem BAN'a.
Coś od siebie: Od tamtej pory ustawiłem MTA na najniższe ustawienia, wgrałem textury z PS2 i wywaliłem cienie z gry które dodają FPS i zainstalowałem aplikacje MEDAL która jako jedyna nie zabiera mi zbyt dużo FPS i jestem teraz w stanie nagrywać powtórki. Poniosłem skruchę i bardzo przepraszam.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2022 o 19:29, 47macios napisał:

gosc specjalnie prowokował a ja już byłem na prawde zdenerwowany bo to nie jest jego pierwszy raz 

nikogo nie prowokowałem, ani nigdy nikogo nie prowokowałem do czegoś aby otrzymali za to bana. Skończ wkoncu kłamać i przyjmij na klatę to ze zle zrobiłeś i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 47macios napisał:

Uważasz, że nie prowokowales mnie czy osób które były ze mną do tego aby Cię zabić jeśli cały czas biegales wzdłuż linii DM wchodząc na nią i wychodząc z niej ? 

Jestem Liderem organizacji przestępczej i wiem również, że takie posunięcie od kogoś by mnie również zdenerwowało, dlatego w takiej sytuacji nic takiego nie robiłem tylko stałem, a nie ze wchodziłem i wychodziłem za linie DM, poza tym nie zabiłeś mnie przy lini DM tylko oddalonej od siebie o troszkę kawał. Mam nagranie gdzie mnie zabiłeś. A potem zabiłeś mnie i Moderatora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...