Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Kopacka


szopenisko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: LysyACO
Nick osoby oskarżonej:  Kopacka
Powód napisania skargi:  Jazda po złym pasie ruchu podczas pracy we frakcji, brak kontroli emocji, nadanie niesłusznej kary.
Godzina zdarzenia: 19:23
Dokładna data zdarzenia: 06.12.2022
Opis sytuacji: SAPD wiozło mnie na jail po pościgu. Moderator Kopacka przez swoją nieumiejętną jazdę staranował radiowóz. Dodałem do tego swój komentarz, lecz nie było w nim żadnych słów obrazy skierowanych do kogokolwiek. Jak widać Kopacka nie zapanował nad swoimi emocjami i następnie rzucił w moją stronę chamski tekst. Chwilę później nadał mi karę za "Wyzwiska w stronę frakcji"
Dowody:  (Nagranie podzielone na dwie części, ze względu na prywatną rozmowę. W razie czego mogę podesłać całe nagranie z głosem bez cięć do osoby rozpatrującej skargę) 

https://streamable.com/luedwb

https://streamable.com/7bdkd0
Coś od siebie: Uważam, że słowo "gurba" lub "utkaj" nie jest powodem do nadania kary.  Jak widać na nagraniu nie kierowałem obraźliwych słów do kogokolwiek. Moderator Kopacka powinien nauczyć się szacunku do innych, kontrolować emocje, a także świecić przykładem stosując się do KRD.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wnioskując po dowodach jakich wysłałeś to nie obraziłem cię w żaden sposób a mianowicie reasumując jako więzień w SAPD z którymi jechałeś @Varryndernoraz @Tadzikmogą potwierdzić całą wersję tego zdarzenia. Poza tym wiadomo każdemu może się zdarzyć w takim miejscu gdy jedzie ktoś środkiem przyznaję się do tego akurat to mój błąd.
Miłego Dnia 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie wspomniałem, że obraziłeś mnie lecz rzuciłeś chamski tekst. Po zderzeniu byłeś wielce urażony jak wytknąłem ci błąd. Uważam, że powoływanie się na świadków jest zbędne, ponieważ wszystko jest bardzo dobrze ukazane na nagraniu. Chyba zapomniałeś (być może świadomie) odnieść się w sprawie nałożenia kary mute za "Wyzwiska w stronę frakcji". bo jest to główny powód napisania skargi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...