Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Stasiuuu


Whole Lotta Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Stasiuuu
Nick osoby oskarżonej:  Stasiuuu
Powód napisania skargi:  Chlop dal muta bo sie zapytalem z kolega czemu ma opony przebite na mechianku. splakal sie i dostalem muta z  razem znajomym 
Godzina zdarzenia:  23:35
Dokładna data zdarzenia: 06.12.2022
Opis sytuacji:  Stasiuuu byl na mechaniku poniewaz mial przebite opony po zapytniu sie co sie stalo zaczal sie pruc zebysmy odeszli od jego auta. Po chwili wszedl na duty i dal nam muta 
Coś od siebie: licze na to ze moderator zostanie ukrany poniewaz jest to wyzywszanie sie ranga. nic zlego nie zroblismy tylko zapytalismy to ze stasiuuu nie potrafi normalnie odpowiadac na zapytanie to swiadczy tylko o tym ze nie powinien byc w adminstracji. (w obecnej sytuacji obok na stanowisku bylo rowniez dwoch moich znajomych ktorzy widzieli cala zaistaniala sytacje. niestety jakich kolwiek ss nie mam poniewaz nie bylem gotowy na to ze moderator splacze sie o proste pytanie)

Edytowane przez Antol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem swiadkiem w momencie w którym moi serworwi znajomi dostali muta za nic obrażanie sapd? jaka obraza? niestety niektórzy funkcjonariusze poczuwają się za bardzo i później wychodzą takie sytuacje nie chce być nachalny ale skoro mowa tutaj o Stasiuuu to pamiętam sytuacje w której dałem reporta ponieważ w aucie skończyła mi się benzyna. Po przyjęciu reporta byłem poza autem Stasiuuu powiedział ze jestem polmozgiem i nie umiem dawać reportow poniewaz cytuje; PODCZAS REPORTA POWINIENES SIEDZIEC W AUCIE IDIOTO. Oczywscie sam Stasiuuu po wypowiedzeniu owych slow przetepal sie gdzies dalej a ja zostalem z autem ktore musialem pchac z 10 minut do najblizej stacji benzynowej. Szkoda ze tacy moderatorzy ; nadal opiekuja sie serwerem ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z was wszedł mi na auto to napisałem mu, żeby z niego zszedł. Napisał do mnie "zejdz mi z oczu" i zaczął się coś pultać na VC, więc wszedłem i nadałem karę.

Kolejna sprawa do ciebie. Straszyłeś, że masz wszystko nagrane, więc dostarcz je tutaj od początku do końca to będzie tam ładnie przedstawione jak nazywałeś mnie cwelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Busko_wianka Koleżko drogi. Od początku administracji nigdy nie nadużyłem rangi, a tym bardziej nie obraziłem gracza. Takie kłamstwa w skardze pisane na kolanie możesz sobie odpuścić. 

P.S: Ładnie wklejony tekst do skargi, tylko  zapomniałeś usunąć formatowania.

Edytowane przez stasiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stasiuu napisał:

@Busko_wianka Koleżko drogi. Od początku administracji nigdy nie nadużyłem rangi, a tym bardziej nie obraziłem gracza. Takie kłamstwa w skardze pisane na kolanie możesz sobie odpuścić. 

P.S: Ładnie wklejony tekst, zapomniałeś usunąć formatowania.

winny sie tlumaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • chomykko zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Chcialbym potwierdzić zaistniałą sytuację napisaną w skardze, dodatkowo po zapytaniu się co jest z jego pojazdem, otrzymałem mute ZA TO że po prostu stałem obok jego pojazdu. Najwyraźniej wymieniony w skardze gracz, nie potrafił się pogodzić ze śmiercią na DMie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...