Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Yukino


MikeY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: MikeY
Nick osoby oskarżonej: Yukino 
Powód napisania skargi: Złamanie regulaminu dotyczącego serwera jak i frakcji.
Godzina zdarzenia: 23;14 / 06.12.22
Dokładna data zdarzenia: 06.12.22
Opis sytuacji: Witam, dnia dzisiejszego chwilke przed godziną 23;14 zauważyłem iż na poboczu stoją 3 radiowozy postanowiłem sobie że podjade i spojrze co się dzieje, napomnę iż ów oskarżona przebywała na służbie SAPD. W tym czasie stał ze mną również inny gracz który nie powiem nie zachowywał kultury wobec SAPD, odjechał on po groźbach oskarżonej że mu przestrzeli opony (jedną i tak przestrzeliła), natomiast ja żeby nie przeszkadzać im w danych czynnościach postanowiłem iż stane sobie na samym końcu za 4 radiowozem który dojechał i poobserwuje sytuację z około 10 metrów. Lecz nie mogłem od razu przybiegła oskarżona mówiąc mi że mam odjechać a następnie wygrażając swoją repliką długiej broni którą posiadała, napisałem w tamtym momencie tej osobie że jeśli nie przeszkadzam w ich akcji to mam prawo stać i obserwować ale widocznie ego podniosło tej osobie góre i napisala że przeszkadzam tylko pytanie jakim sposobem? staniem 10 metrów od akcji? dokładnie za ostatnim radiowozem? troche dziwne nie ukrywam, pod koniec całej konwersacji wymsknęło mi się słowo "Kretynko" owszem nie uważam że jest to słowo na miejscu za co przepraszam lecz godzina jak i zmęczenie niosą górę nie można powiedzieć. Chwile po jakże tym złym wręcz diabelskim wyzwiskiem otrzymałem karę wyciszenia, co dziwne od oskarżonej. W związku z czym zapytałem Pana Hoffmanna "Administracja będąca na służbie danej frakcji ma zakaz wchodzenia na duty administracji prawda?" co się okazało, potwierdził mi on iż to się zgadza stąd nasuwa się pytanie, dlaczego ta osoba złamała regulamin będący częścią zarówno serwera jak i frakcji czy ksf? równie dobrze w tym momencie mogła ów osoba powiadomić resztę administracji o zaistniałej sytuacji która wynikła po jakże tym wykurzeniu gracza z miejsca zatrzymania. Lecz się tak nie stało, nie piszę tej skargi o nadaną karę ponieważ moge ją odczekać 6h to jest tak naprawde nic a za Złamanie regulaminu serwera, ksf, frakcji. 
Dowody: https://imgur.com/a/8xvyrzA
Coś od siebie:  Liczę zarówno na odzew oskarżonej jak i ukaranie tej osoby odpowiednio do zaistniałej sytuacji.

Dowód poinformowania administratora o skardze: https://imgur.com/a/3XxXCJc

Edytowane przez MikeY
błąd
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yukino napisał:

Po 1 nie ma nigdzie napisane że nie mogę wejść na duty, by nadać kare jeśli jestem na frakcji. po 2 daj mi podpunkt który udowadnia że złamałam regulamin któryś 

Po 1wsze, przeczytaj jeszcze raz a porządnie regulamin serwera, frakcji jak i KSF bo jest tam ewidentnie napisane że nie masz prawa wejść na duty Administracji będąc na duty Frakcyjnym.

Po 2gie, Wystarczy że posiadam dowód wyższej rangi od Administratora iż takowy podpunkt został złamany. 

Czekam na jakąś sensowną odpowiedź, a i ponadto zapewne ktoś z administracji na waszym pierwszym spotkaniu mówił że nie możesz wchodzić na duty adm będąc na duty frakcyjnym. Zresztą co ja się tutaj będę rozpisywał, odpisałaś tylko 2 mega krótkimi zdaniami i nawet administrator ma beke z tej odpowiedzi więc zastanów się nad tym co piszesz pod skargą na twoją osobę która ma więcej dowodów przedstawionych w niej niż twoja odpowiedź zdań. 

ps. Oczekuje na rozpatrzenie przez wyższą administrację skargi. Nie będę więcej tutaj pisał i zaspamiał postu bez żadnego celu, skoro nawet ów osoba oskarżona nie potrafi sensownie odpowiedzieć na skargę.

Edytowane przez MikeY
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...