Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwała na Suporta M1SKu


reniczek.

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick z serwera: Reniczek
Nick osoby pochwalonej: @M1SKu
Powód napisania pochwały: Suport o nicku M1SKu, przyjmuje dużo reportow od zaraz, jest wyrozumiały oraz ma dobrą komunikacje z graczmi. Była sytuacja ze był na mnie report, to nie dał mi od razu prawka. Tylko sprawdził dokładnie sytuacje i jeszcze przeprosił nawet mnie w tamtej chwili za błąd od strony gracza że skłamał.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 18 coś 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 06.12.2022
Opis sytuacji: Tak jak napisałem na gorze. Przyjmuje od zaraz raporty, jest wyrozumiały, potrafi dobrze wytłumaczyć itp… Raz była taka sytuacja ze gracz zgłosił mnie na reporta bo mu ztaranowałem auto. @M1SKu od razu nie dał mi prawka czy warna, tylko uważnie przejrzył się tej sytuacji gdzie okazało się ze ktoś go inny staranował, a mnie jeszcze przeprosił za błąd od strony graczy mimo ze nie musiał.
Dowody: 
Coś od siebie: Uważam ze @M1SKujest to dla niego fucha wiec otrzymuje ode mnie pochwale za to co robi.

Edytowane przez Reniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...