Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwała na Moderatora Kopacka


kacperqu2003

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick z serwera: Kacpeereek
Nick osoby pochwalonej: Kopacka
Powód napisania pochwały: Szybka pomoc, bez zbędnego pieprzenia się w tańcu, każdego poranka jest więc to również na +
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 10:10 - 10:30 w tyle przebiegała cała Akcja!
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 08.12.2022
Opis sytuacji: Witam, już opisuję cała sytuację, wstałem rano aby jak każdego dnia wejść na Służbę SAPD. Gdy odbiłem karte zobaczyłem na naszej mapie iż jest Helikopter, ale nie na bazie jak zawsze lecz w Los Santos i od tego momentu zaczęła się misja "helikopter w ogniu" od razu zrobiłem zdjęcie moim telefonem Nokią 3310, i napisałem do jedynego Moderatora na serwerze, nie dlatego żeby się podlizać niee.. Dlatego bo był sam! każdego ranka jest sam! gdy do mnie przybył zaczęła się akcja, widziałem w jego oczach pełen profesjonalizm. Od razu gdy zobaczył zdjęcie postanowił czym prędzej się tam udać. Wsiadłem wówczas do niego i udaliśmy się do Los Santos, po przybyciu na miejsce zauważyliśmy helikopter w ścianie, dziwne prawda? Kopacka wysiadając pokazał na co go stać i 2 ruchami wyjął ten oto Helikopter bym mógł bezpiecznie z nim wrócić na bazę, gdy tak się stało, wzbiłem się w powietrze i odleciałem w stronę mojej bazy gdy wówczas z okna widziałem Kopacke który wracał dumny z misji ocalenia "helikoptera w ogniu"
Dowody: 

https://imgur.com/xdiN2D1

https://imgur.com/c7fA4Wn

https://imgur.com/kX9uuYV

Coś od siebie: Xerio bądź Wedel czytając to zauważcie pewne rzeczy które się powtarzają, Kopacka jest każdego poranka i jest gotowy by pomagać, jest również osobą która wypełnia swoją misję, nie rzuca inwektywami w stronę graczy, a za to im pomaga w ich codziennych trudnościach. To wy zdecydujecie czy ta sytuacja ma miano pochwały czy też plusa zwał jak zwał.. Ale wiem jedno jest osobą na odpowiednim stanowisku i to mówi Funkcjonariusz Kacpeereek, dziękuje za uwagę i do ponownego usłyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...