Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


kopacka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kopacka
UID: 937
Wiek RP: 33
Wykształcenie: Lider Frakcji ERS 
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): El Takahavi jest wysokim dobrze zbudowanym mężczyzną z tatuażami. Zawsze marzył aby pomagać holować samochody po czym napisał podanie do ERS.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): EL Takahavi urodzony w Ameryce Północnej. Jego rodzice to Polacy którzy przeprowadzili się do pracy w Ameryce. EL Takahavi od dzieciństwa wychowuję się w Ameryce mając 18 lat od zawsze interesowało go to czym zajmuję się jego Ojciec. Jego tata był dowódca w Amerykańskiej jednostce ERS (czytając pomoc drogowa). EL Takahavi poprosił ojca aby zatrudnił go do pracy po ukończeniu szkoły. Mijały dni, tygodni, miesiące a EL Takahavi rozwija się bardzo dobrze i pomagał ludzią. Po pewnym okresie czasu Jego ojciec postanowił przepisać mu frakcje ERS dlatego że miał już swoje lata i nie mógł tak czynnie prowadzić działalności.
Jaka jest twoja definicja RP: Łączyć dobre z pożytecznym.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): EL Takahavi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...