Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Reniczek


NightCity

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  NightCity.
Nick osoby oskarżonej:  Reniczek.
Powód napisania skargi:  oszustwo na 300k
Godzina zdarzenia:  19-19:10
Dokładna data zdarzenia: 7.12.2022
Opis sytuacji:  wiec sprzedawałem wędkę +9 za 3.8kk chłop napisał ze ma 3.5 resztę da w raty zgodziłem się i sprzedałem za 3.5 następnego dnia miał mi dać czyli dzis 150k i w piątek 150k jednak okazuje się ze gracz mnie zablokował.
Dowody:  są
Coś od siebie: liczę na ukaranie gracza bądź skontaktowanie się z nim żeby oddał 300k

579859C0-0A99-4FB4-97C1-4AA5C41BA105.png

1DDC3C0E-127F-4347-A985-20711AF2223C.png

D6DACEE1-8A5A-44D3-ABF7-6FEB16A189F5.png

A0CD4B67-8356-4088-8A63-48BD106DE7AD.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umawialiśmy się na 3.5kk o żadnych 3.8kk nie rozmawialiśmy, tylko ty sobie ubzdurałeś ze później po sprzedaży chcesz tyle. Mam ss jak kupuje od ciebie za 3.5kk wiec za tyle sprzedałes, a to ze zabrakło ci do czegoś czy nwm do czego to teraz piszesz skargę na mnie gdzie umawialiśmy się na 3.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Reniczek napisał:

umawialiśmy się na 3.5kk o żadnych 3.8kk nie rozmawialiśmy, tylko ty sobie ubzdurałeś ze później po sprzedaży chcesz tyle. Mam ss jak kupuje od ciebie za 3.5kk wiec za tyle sprzedałes, a to ze zabrakło ci do czegoś czy nwm do czego to teraz piszesz skargę na mnie gdzie umawialiśmy się na 3.5

a jak się umuwiliśmy na 3,5kk daj dowody z logów serwera bo tam mam ss gdzie nawet ci przypomniałem ze 3.8 i 150k jutro czyli dziś i 150k w piatek typie nie okłamuj administracji dobrze ci radze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reniczek napisał:

gdzie ci napisałem ze 150 k w jakiś piątek i sobotę? Skoro masz to pokaz te logi ze tak pisałem. Umawialiśmy się na 3.5kk i nie pierd** głupot ze jakieś 300k jestem ci winien 

W logach czatu znalazłem tylko to:

19:04 07.11] | [PM] NightCity [76] → Reniczek [99] → jutro 150k i w piatek 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LegendaryManV8 napisał:

W logach czatu znalazłem tylko to:

19:04 07.11] | [PM] NightCity [76] → Reniczek [99] → jutro 150k i w piatek 150

ale nie ma żadnej mojej odpowiedzi na to ze potwierdzam to. 

 

1 minutę temu, NightCity napisał:

Tak to mailem w logach i co najlepsze odrazu jak kupił wędkę to ja sprzedawał 

po zakupie raczej to nie twój interes co z nią zrobię, a po drugie kupiłem ją aby sprzedać drożej, a nie do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LegendaryManV8 napisał:

W logach czatu znalazłem tylko to:

19:04 07.11] | [PM] NightCity [76] → Reniczek [99] → jutro 150k i w piatek 150

nie pamietam aby tak napisał bo być może byłem afk, ale dalej nie było konwersacji o to ze ja kupuje od niego za 3.8kk! tylko za 3.5, które mu dałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NightCity napisał:

O a po za tym gracz mlekowita mógł potwierdzić bo mu pisałem ze sprzedaje wędkę za 3.8 bo on chciał ode mnie kupić wędkę za 3.7 ale ty dawałeś 3.8 właściwie 3.5 i 300k do piątku wiec 

ale to już nie mój problem ze sprzedales za taką cenę, jakby raczej była wyższa to bym nie brał się za jej zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NightCity napisał:

O a po za tym gracz mlekowita mógł potwierdzić bo mu pisałem ze sprzedaje wędkę za 3.8 bo on chciał ode mnie kupić wędkę za 3.7 ale ty dawałeś 3.8 właściwie 3.5 i 300k do piątku wiec 

Przeczytaj to to zrozumiesz ze mnie w ciula zrobiłeś i teraz powinnismy się odmienić bo tak to sprzedał bym ja mlekowicie za 3.7 a nie tobie gdzie dawałeś mi 3.8 a magle teraz 3.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...