Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Bezpodstawny warn od Haryy


SzosTi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: SzosTi
Nick osoby oskarżonej: Haryy
Powód napisania skargi: Bezpodstawny warn
Godzina zdarzenia: 17:52:54
Dokładna data zdarzenia: 8.12.2022
Opis sytuacji: Jeden z graczy zapytał, gdzie może wymienić opony. Gdy zobaczyłem, że ktoś napisał "u mirka na warsztacie za flaszke da rade", dodałem od siebie "Przecież to logiczne, że opony wymienia się w sklepie RTV" (warto zauważyć, że nie było to nawet skierowane do gracza, a po prostu dopisane jako kontynuacja "śmieszków" innego gracza), po czym Haryy stwierdził, iż nadaje się to idealnie do nadania mi kary z powodem "Nie wprowadzaj graczy w bląd.), choć do tej pory nie mam zielonego pojęcia co tutaj było wprowadzeniem w błąd.
Dowody: screeny
Coś od siebie: Chyba nie na tym powinno polegać nakładanie kar na graczy. Tym bardziej powinien się nad takim czymś zastanowić NOWY supporter na okresie próbnym 🙂

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Hary napisał:

 i że nie na widzisz takich graczy co się pytają o wszystko  i zacząłeś skakać do mnie z chamskimi odzywkami na Twiterze także warn słusznie nadany.

co? Naucz się składać zdania bo nie da się tego czytać.

Masz chyba również jakieś problemy z czytaniem, bo jedyne co dodałem po tej akcji, to że nowi gracze powinni się wziąć za czytanie poradnika dostępnego pod F1... poza tym z czego ja się tłumaczę skoro nawet za coś takiego nie powinno być warna - wolność słowa misiu 😉

Skakać do Ciebie z chamskimi odzywkami? Zapytałem tylko na jakiej podstawie warn, czym się kierowałeś nadając mi tę karę oraz że nie potrafię zrozumieć Twojego toku myślenia, z tym ostatnim do tej pory mam problem. Chcesz być supportem to zasięgnij trochę wiedzy za co powinieneś karać graczy, a nie próbować pokazywać się "z lepszej strony" na każdym możliwym kroku, bo raczej Ci to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...