Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


grndzl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Grondzel
UID: 7141
Wiek RP: 24 lata
Wykształcenie: podstawowe
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Tetsuya to wysoki, szczupły 24-letni mężczyzna pochodzenia azjatyckiego - urodzony w Japonii w mieście Yokohama. Cechy jego osobowości to m.in.: opanowanie, lojalność, chęć niesienia pomocy oraz otwartość na nowe znajomości, chociaż do tego ostatniego podchodzi z dystansem, ciężko jest zdobyć jego zaufanie ze względu na pewne wydarzenia, które zaszły w jego przeszłości. Jego główne zalety to m.in: kreatywność oraz umiejętność posługiwania się bronią palną, bardzo się nią fascynował przez co w swoim życiu spędził setki godzin na strzelnicach.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Jego życie do momentu ukończenia 14 roku życia było całkiem spokojne, jednak w tamtym czasie wydarzyło się coś co na zawsze odmieniło jego los - jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, w związku z tym opiekę nad nim przejęli jego dziadkowie, z którymi miał wówczas niezbyt dobre relacje, gdyż Ci mieli się nad nim znęcać, przez to uciekał z domu, a to sprawiło, że zaczął obracać się w niewłaściwym dla niego towarzystwie, które starało się go wykorzystać i zostawić na lodzie - w końcu z biegiem czasu zdał sobie z tego sprawę i zakończył niewłaściwe znajomości, lecz na zmianę nawyków jakimi są narkotyki było już za późno - Metaamfetamina zaczęła się pojawiać w jego życiu coraz częściej, powoli uzależniając go coraz bardziej. Te wydarzenia zostawiły sporą bliznę na jego psychice i zmieniły jego dotychczasowy światopogląd. Tetsuya zdążył już wyprowadzić się od dziadków i ustatkować na swoim, lecz kosztowało go to przedwczesne rzucenie edukacji oraz podjęcie się ciężkiej, fizycznej pracy aby móc na siebie zarobić, jednak bez odpowiedniego wykształcenia nie jest w stanie znaleźć dobrze płatnej pracy, która zapewniałaby godne życie. Jego marzeniem jest żyć w luksusach, lecz wie, że przy aktualnym stanie rzeczy nie może sobie na to pozwolić, dlatego w jego głowie zaczął rodzić się pewien plan, który pod coraz mocniejszym wpływem narkotyków coraz bardziej pragnie zrealizować - chce zmienić swoje nudne, monotonne życie i jest gotów wejść na przestępczą ścieżkę, pragnie zaznać adrenaliny jakiej nie zaznał do tej pory. 
Jaka jest twoja definicja RP:  Role Play jest dla mnie formą zabawy, która polega na wcielaniu się w różne role, które nie zawsze możemy pełnić w realnym życiu. Polega on na odgrywaniu danej postaci, poprzez przekazywanie jej myśli, uczuć i zachowań, lecz w wirtualnym świecie. To, co chcemy swoją postacią wnieść jest ograniczone jedynie wyobraźnią aktora, dopóki wpasowuje się to w ogólne zasady dobrej zabawy, tak aby dać się bawić również innym.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Tetsuya Miyamoto

Edytowane przez Grondzel
literówka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...