Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na graczy Widelec19


Widski

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Widski
Nick osoby oskarżonej:  @Widelec19
Powód napisania skargi:  Cl na dm podczas akcji
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 18:30
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 09.12.2022
Opis sytuacji: Strzelałem się z graczem widelec19 i postanowił sobie zasnąć i tlumacząc sie przez kolegę że wywala mu bluescreen 🙂 
Dowody: https://medal.tv/games/gta-sa/clips/LrUCcirEweSKS/d1337sy1ox5K?invite=cr-MSxLNzUsMjUyNDYyMjUs
Coś od siebie: Mam nadzieję że gracz zostanie ukarany. Miłego dnia/nocy pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje usprawiedliwienie jest takie że wywala mi bs po każdym  zalogowaniu się ns nie szkoda mi itemów bo sobie odrobię ale to nie moja wina że mam problem z komputerem i nie wiem kiedy mi bs wywala chciałbym przeprosić za taką sytułację spotaram się jakoś naprawić problem z bs. to jest nie moja wina tylko sprzętu bo podczas normalnej gry na dalszych strefach mamy nie wywali mi bs wywala mi tylko dość czesto na dm i na doherty bo mam nagłe spadki fps nie wiem czym to jest spowodowane wczoraj zastanawiałem się przez jakiś czas i zrobiłem optymalizacje mta i gta sa wiedz zobaczymy co i jak będzie a tak to przepraszam za taką przez taki problem nie jest spowodowaną to nie moją winą tylko sprzętu  @LegendaryManV8 

 

Edytowane przez Widelec19
za szybko opublikowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...