Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Kopacka


sosa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: sosa 
Nick osoby oskarżonej: Kopacka
Powód napisania skargi: Przeszukiwanie przypadkowych osób, kradzież unikatowych przedmiotów
Godzina zdarzenia: 19:28
Dokładna data zdarzenia: 12/9/2022
Opis sytuacji: Dnia 09.12 o godzinie 19:28 ustawiłem się na strefie DM z użytkownikiem Grondzel abym sprzedał mu bazę. Wraz z nim znajdował się użytkownik Haryy który jest supporterem na serwerze oraz Kopacka który jest moderatorem, dosłownie chwilę po wykonanej transakcji Haryy zabił mnie oraz jego kolega Kopacka przeszukał mnie zabierając mi przedmioty unikatowe (nie byli w tej samej organizacji). Na dole wymieniłem wszystkie podpunkty z regulaminu które obydwaj gracze złamali.

§11. Zakazuje się strzelania do przypadkowych osób lub gangów (w przypadku wojny między konkretnymi organizacjami oraz wjazdami na ośki lub tereny jest to dozwolone).

 

§1. Organizacje przestępcze mają możliwość przeszukiwania graczy, zabierania im przedmiotów które nie są unikatowe. 

 

§2. Zakazuje się przeszukiwania przypadkowych osób (dozwolone tylko na zabitych przez ciebie lub twoją organizacje).

Dowody: https://streamable.com/8vqgrd
Coś od siebie: cringe w chuj, jezeli jest mozliwosc prosilbym o podlaczenie do tej skargi Haryy'ego

Edytowane przez sosa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak dokładnie sytuacja była taka jaką opisałeś zabrałem ci 3 stroję Świętego Mikołaja które podkreślam oddałem ci bo dostałem złe informację że są one nie unikatowe. Sam gdy do ciebie napisałem chcąc ci je oddać napisałeś że nie chcesz lecz po czasie sam napisałeś do mnie i bez żadnego problemu oddałem ci skiny. Reasumując pisząc podanie zachowaj kulturę bo jak widać przekleństwa nie są na miejscu. 
Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...