Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Supportera xNacio


TenGrzeczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: kobiecinazbroda
Nick osoby oskarżonej: xNacio
Powód napisania skargi: mute za nic oraz brak pomocy przy zablokowanym aucie
Godzina zdarzenia: 23:13
Dokładna data zdarzenia: 09.12.2022
Opis sytuacji: więc byłem rozpędzony i z drogi po prostu wyleciałem na ten obiekt z którego nie da się wyjechać po czym napisałem reporta i xNacio na to że jak ja mam sandkinga to zrobiłem to specjalnie oraz odwalam i mam sobie radzić samemu na co ja napisałem następnego reporta i tepnął się do mnie i powiedział ze tepnie mnie pod warunkiem ze da mi prawko za odwalanie kiedy ja totalnie nie winnie znalazłem się w tym miejscu na co ja mu powiedziałem że od tego on jest żeby mi pomóc kiedy coś się dzieje i potrzebuje pomocy a on powiedział że tego nie zrobi i mam radzić sobie w ciągu dalszym samemu więc powiedziałem mu drugi raz że jest od tego jak dupa od srania i musi mi pomóc na co osobnik dał mi muta oraz wytepał się znowu bez zerowej pomocy w moją strone po czym wysłałem następnego reporta o pomoc on zapytał czy dalej będę pisał coś w tych reportach następnie cytuje ,,a no tak zapomniałem ze nie możesz mówić'' i się wytepał znowu bez pomocy XD 
Dowody: podeśle na dc
Coś od siebie:  niszczy rozgrywkę dostaje się tutaj jakiś chłopak który totalnie nie potrafi pomóc drugiej osobie nie wiem czy ten support jest pod publikę ze on jest kimś czy cos ale szanujmy się tak.

  • Lubię to 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My bad, powinienem wytepać auto, bo nie miałem dowodu na odwalanie. Natomiast mute nadane słusznie, mogłeś opanować słowa. Tyle ode mnie, niech ktoś przyjmie skargę.

 

edit: Nie mówiłeś tylko i wyłącznie "jesteś od tego jak dupa do srania" tylko zacząłeś cisnąć.

Edytowane przez xNancio
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odemnie to nie wszystko mam więcej swiadków robiłem live na discordzie oraz niech nikt nie przyjmuje na tą chwile skargi i wiem ze to nie pierwszy raz była taka sytuacja oraz co jest najlepsze nie tylko od zwykłych graczy się słyszy że nowi supporterzy odwalają

Edytowane przez TenGrzeczny
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, xNancio napisał:

My bad, powinienem wytepać auto, bo nie miałem dowodu na odwalanie. Natomiast mute nadane słusznie, mogłeś opanować słowa. Tyle ode mnie, niech ktoś przyjmie skargę.

 

edit: Nie mówiłeś tylko i wyłącznie "jesteś od tego jak dupa do srania" tylko zacząłeś cisnąć.

odpowiedź: dokładnie zacytuje co powiedziałem więc ,, jesteś od tego jak dupa od srania więc mi kurwa pomóż ''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, motherfocker napisał:

Tak to prawda, gadalem na dc z kobiecina wtedy. Śmieszne jest to, że chłop sie wytepuje i nie pomaga i muta daje bez powodu. Nie powinno takich ludzi sie dodawać na support. Jak dla mnie perm ban i czarna lista.

 

Kto dał pozwolenie na wypowiadanie się w skardze? Tak sam jak kolega w pierwszym komentarzu na samej górze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TenGrzeczny napisał:

Widzę że z czytaniem masz taki sam problem jak z pomaganiem napisałem że podeślę takowe na discordzie.

Po co robicie bez sensowną dramę? Support schrzanił sprawę i jest tego świadomy a także poniesie konsekwencje swojego czynu, nie ma usprawiedliwienia jego postępowania, dlatego jak ino Xerio rozpatrzy skargę Support otrzyma karę, więc proszę nie robić Dramy. Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...