Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


kinghereee

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  300 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Bary07
Nick discord+tag: Bary#6081
Imię: Bartek
Wiek: 15 lat (16 rocznikowo)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: taj
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/6bu6seG
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/6bu6seG
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/6bu6seG
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Bartek i mam 15 lat. W MTA gram od początku 2021 roku, z przerwą. Do tej gry zachęcił mnie mój kuzyn. Moimi zainteresowaniami są: piłka nożna, koszykówka i ogl sporty zespołowe. Aktualnie chodzę do 1LO na kierunek przygotowania wojskowego. Na serwerze mam dosyć długi staż, gdyż posiadam prawie 900 przegranych na serwerze godzin. We frakcji SATC kiedyś już byłem, lecz zostałem wydalony za nie podejście do egzaminu kończącego akademię z powodu braku czasu. 
Coś od siebie: Powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Kielpinowstrachu
Nick discord+tag:Burdel Mama#2021
Imię:Michał
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.07ffe13531df9f56d74b89a29dce18fa.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.e494dc2842c8a7c12e4a7829a5c1836a.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć! Jestem mechanikiem, który obecnie uczęszcza do szkoły zawodowej. Interesuję się szeroko pojętą motoryzacją, a szczególnie samochodami. W wolnym czasie lubię wychodzić z przyjaciółmi i poznawać nowe osoby. Jako mechanik, kocham diagnozować i naprawiać wszelkiego rodzaju usterki samochodowe.
Coś od siebie: Taxi złotówa to mój idol 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Pandaman
Nick discord+tag:
Imię: Maciek
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście że tak.
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): 
Cześć, nazywam się Maciek i mam 16 lat. Chodzę do 8 klasy podstawowej i uwielbiam spędzać czas na grach komputerowych i grze w koszykówkę. Gry komputerowe to moje hobby od dzieciństwa. Lubię grać w różnego rodzaju gry, takie jak gry przygodowe czy strzelanki. Grając w gry, odprężam się i zapominam o codziennych problemach. Jest to również dla mnie sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi, bo lubimy grać razem w gry online. Koszykówka to kolejna moja pasja. Lubię grać w koszykówkę z przyjaciółmi w szkole lub w parku. Jest to dla mnie świetna forma aktywności fizycznej, która pozwala mi zachować dobrą kondycję i zdrowie. Lubię też oglądać mecze koszykarskie, bo to dla mnie niesamowite widowisko. Poza grami komputerowymi i koszykówką, interesuję się także muzyką i filmami. Lubię słuchać różnych gatunków muzyki, a czasem lubię obejrzeć film w kinie lub w domu.
Coś od siebie: Kocham Taxi. Chciał bym się dostać. Życzę każdemu powodzenia.
image.thumb.png.91ec1a5287e7c116279c87eba3b443e9.pngimage.thumb.png.133720d01651039dd6f2e4b024e4fb4b.png

 

Edytowane przez MaKaPaKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .yukiino promował(a) i podpiął/eła ten temat


Nick z serwera:OgarNee
Nick discord+tag: OgarNee#4050
Imię:Kuba
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem kuba lubie grać w mta i w piłkę nożną, jestem osobą ambitną w nauce i w sporcie , gry komputorowe są moją 2 pasją po piłce, kocham spędzać czas z przyjaciółmi na orliku i w szkole i grać z nimi w różne gierki na dworze , jestem osobą bardzo miłą i pomacną w wielu rzeczach, lubie jeździć na crosie i jeździć bo dużych górka i po lasach
Coś od siebie: Pozdrawiam całą ekipe taxi .Chciał bym się dostać. Życze każdemu powodzenia
image.png.30f73645776eeb1b8f69e81e363507bb.pngimage.thumb.png.4728bd2bdf8944a58293d2f596baaf06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Skallorek 
Nick discord+tag: slightlyindented#4770
Imię: Stasiu
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Ta
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
https://imgur.com/8v6k8qf
SS z panelu kar: https://imgur.com/pX1HIio
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/8v6k8qf
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Zatem chciałbym zostać człownkiem waszej frakcji, ponieważ na ów czas mam sporo wolnego czasu, co pozwoli mi na większy wyrób godzin oraz zastąpienie osób, których nie będzie na serwerze. Biorąc w kupę moje kompetencję jestem na ogół miłym chłopakiem, który umie pracować w grupie, odpoewidnio podejść do kryzysowej akcji. W mojej osobie wyróżnia się spokojność, odpowiednio panuje na emocjami dzięki czemu nie zawadzę renomy wśród administracji, graczy czy innych frakcji. Byłem wiele razy w tego typu kwalifikacjach, co pozwala mi powiedzieć, że jestem obeznany z tą ścieżką i nie będę potrezbował stałej pomocy. Mogę również rzec, że szybko się uczę a zarazem to nei sprawi mi problemu by wykonać swoją pracę. Jestem miły, oraz kulturalny wobec innych graczy co stwierdza. Nie mam problemów z ortografią oraz interpunkcją co pozwoli mi na swobodną interakcje z graczami. 

Coś od siebie: Chciałem od siebie dodać, że jestem w pełni świadom, że nie spełniam niektórych wymagań, nie mniej jednak zrobię wszystko, żeby pokazać, ze się nadaje na to stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: lubelski
Nick discord+tag:Somsiad Adum#5268
Imię:Piotr
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.4393c3dcf92b64dbef98b0f3e152382e.png
SS z panelu kar:
image.thumb.png.788212ed7626f09f4ce5272d6a7f921f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, jestem Piotrek . Pochodzę z woj. lubelskiego , interesuję się motoryzacja , motocyklami a także quadami , moją pasją jest rolnictwo.Lubię także czasami grać w MTA , gram tylko i wyłącznie na OutRPG . Teraz zacząłem grać częściej i zbieram też punkty RP kiedys gdy grałem sporadycznie pracowałem aby na mechaniku lub lakierniku . Pozdrawiam 
Coś od siebie:Pozdrawiam administrację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: F1fl4k
Nick discord+tag: Fiflak#1489
Imię: Filip
Wiek: 14 ( W tym roku!) (Brak mutacji 💀)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Yes
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.1a1ba02e0ce1a881e82c2d00854ce8f3.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.5d0c123d77f16ca3c69d337c071a9390.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Jest w 1 ss
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Lubie samochody i gry komputerowe. Interesuje mnie kodowanie i zabawa skryptach. Nie jestem toksyczny wręcz staram się nawiązywać nowe znajomości. Bardzo szanuje inne osoby nie zależnie od wieku wyglądu itd.
Coś od siebie: Siema! Ogólnie gram na outrpg ponieważ jest to server moim zdaniem godnym uwagi. Nie mam co dokładnie robic a lubie podwozic ludzi itd. Wiec postanowiłem wząść udział w rekrutacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kubx
Nick discord+tag: Kubx_777#5372
Imię: Kuba
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.673af9b3ef5d8ce014e22d14546132dd.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.d01abb3c79550d5083ff2aec5b4ebc76.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) jest w 1 ss
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): siema mam na imie Kuba interasuje sie samochodami  gram w mta na oucie lubie jezdzic znam mape dlatego  postanowiłem wziac udział w rekrutacji

Coś od siebie:  pozdrawiam cała administracje frakcji i mysle nad pozytywnym rozpatrzeniem mojego zgłoszenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: kuba812
Nick discord+tag: kuba812#0119
Imię: Kuba
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: 280 


SS z panelu kar:image.thumb.png.369f423329553dea9565f9c83b342ddf.png
Ilość doświadczenia: image.thumb.png.7af740c3d8aaf79d14d3994f815667da.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam Jestem Kuba pochodzę  z  wojewodztwa mazowieckiego mazowieckiego dokładniej z okolic Płocka mam 16 lat i chodzę do technikum . Bardzo lubię RP  jazdę po miescie i po za , znam bardzo dobrze mapę gta sa , nie używam nawigacji . Gram bardzo dużo w multi theft auto ( MTA ) myślę że nadaję się na kierowcę w satc lubię kontakt z ludzmi jak i jazdę miałem kary ale teraz jesli chcę być we frakcji nic nie odwalam te kary popełnilem ok.2 tyg temu teraz uważam i przestrzegam regulaminu . Jestem osobą wyrozumiałą i jesli ktos szanuje mnie ja szanuje go . Nie chcialbym duzo o sobie tu pisac jesli się uda poznacie mnie nie od strony zwyklego obywatela (gracza) . Jeśli ktoś nie jest pewny czy jestem osobą odpowiednią do SATC to rozumiem .
Coś od siebie:Mam nadzieję że się dostane lubię rp tak jak pisałem kary mialem ale teraz staram się nie dostawac wogole są tez niesluszne kary ale nie lubię sie kłócic więc zostawie to tak jak jest . Pozdrawiam wszystkich czytających moje podanie do frakcji SATC !

Edytowane przez kuba812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:kacperek566
Nick discord+tag:kacperek56#7593
Imię:kacper
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.c65e89e10bbbd8e5e385ced75cbfb517.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.c632cb96b7354e04f7606dc465330ad4.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):witam jestem kacperek  pochodzę z wojewodztwa mazowiekiego i chodzę do szkoły czsami do roboty.

Mam 2 zające mama mówi że to moje dzieciaki a tak naprawdę mam 2 małe króliki.

lubię jeździć samochodem i podwozić klientów i porozmawiać. Znam całą mapę no prawie całom. Gram mta 3lata.
Coś od siebie: jestem dobrym kerowcom znam cołom mapę. a te kary były dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:zeen
Nick discord+tag:Siwy#3549
Imię:Jakub
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Nazywam się Jakub i mam 15 lat. Jestem uczniem szkoły zawodowej o kierunku mechanik pojazdów. Moją pasją są hiper samochody - uwielbiam śledzić nowości i trendy w tej dziedzinie, a także poznawać historię i specyfikacje różnych modeli. W swoim życiu stawiam na sumienność i terminowość. Zawsze staram się wywiązać z powierzonych mi zadań na czas i w najlepszy możliwy sposób. Jestem bardzo zdeterminowany, jeśli chodzi o osiąganie swoich celów. Ciężka praca i konsekwencja to dla mnie kluczowe wartości. Poza moimi zainteresowaniami motoryzacyjnymi, uwielbiam też spędzać czas aktywnie - biegając, grając w piłkę nożną i uprawiając różne sporty.
Coś od siebie: Zależy mi bardzo na dostaniu się do frakcji jaką jest SATC Pozdrawiam

mta-screen_2023-05-04_16-48-38.png

mta-screen_2023-05-04_16-48-30.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:xMisiakYT
Nick discord+tag:xxSaymon_#3678
Imię: Filip
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:k
Ilość doświadczenia: (SS z F5) k
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię filip jak wspominałem powyżej mam na imie filip mam 16 lat lubię grać na gitarze  znam bardzo dobrze mapę i chciał bym i się dostać lubię bardzo jeździć taxi i chciał bym wam pomagać i dlatego chce sie dostać i dlatego pisze te podanie lubię bardzo rp i lubię jeździć taxi i będzie dawał rade ile się da żeby robić dobrze kursy i proszę przyjmijcie mnie bo chciał bym bardzo wam pomagać będzie dawaj rade ile sie da i ile Bendę mógł i dlatego chciał bym się do was dostać żeby wam pomagać .
Coś od siebie: powodzenia wszystkim .

 

342427588_964683997863570_8994731412639818230_n.jpg

342413505_750076809915576_452379961577395009_n.jpg

Edytowane przez xxSaymon_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:  Miczusu
Nick discord+tag:Miczusu#6244
Imię: Krystian
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem Krystianek, zamulam czasem dupe na chacie. Jestem zawziętym pasjonatem kalisteniki oraz kickboxingu. Lubię gotować . Chętnie przegram pare dobrych godzinek na serwie. Licze na przyjęcie mojej osoby do frakcji ❤️ 😘 .
Coś od siebie: Bolą mnie plecy i potrzebuje dobrego masażu. 

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: NitroEZ
Nick discord+tag: NitroEZ#7205
Imię: Adrian
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: ta
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://cdn.discordapp.com/attachments/950742702906032208/1106647378687168673/mta-screen_2023-05-12_20-20-01.png
SS z panelu kar: https://cdn.discordapp.com/attachments/950742702906032208/1106647312463298560/mta-screen_2023-05-12_20-20-05.png
ilość doświadczenia: (SS z F5) https://cdn.discordapp.com/attachments/950742702906032208/1106647378687168673/mta-screen_2023-05-12_20-20-01.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam 14 lat interesuje się motoryzacją uczęszczam do szkoly podstawowej do 8 klasy do szkoły wyższej mam plan pójść do technikum na technik pojazdów samochodowych, w wolnych chwilach gram w mta z kolegami na OUTRPG oraz wychodzę na boisko pokopać w piłkę
Coś od siebie: pozdrawiam administratora sprawdzającego podanie. Mam nadzieję że dacie mi szansę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: LionTurkishKebab
Nick discord+tag: Wick#3294
Imię: Leon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.aa91e5ab75f16f26c554c850ccf8da31.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.b4ae1c27bb5465bbc1bd1dd78ab653ff.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 352
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem leon mowią na mnie lion lubie grać w kosza ale lubie też pograć na outrpg chodze do 8klasy będę szedł na logistyka to tyle.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze sie dostane :).

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera: GronixGames FB
Nick discord+tag:Gronix18#8038
Imię:Mateusz
Wiek:29
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem Mateusz mam 29 lat może niektórych to zdziwi ale tak lubię grać na mta i na samp .
Chciałbym dołączyć do frakcji by umilić sobie grę .

Aktualnie posiadam 2 kanały na YouTube i na Facebook o charakterze gamingowo streamingowym Gronix Games .

Jestem osoba pracującą na budowlance zajmuje się szpachlowaniem oraz malowaniem 

Powiem tyle człowiek nigdy  nie wyrasta z gier jeżeli to jest jego pasja 


Coś od siebie: Pozdrawiam administracje i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania 

oraz dziekuje za kazda otrzymana od was pomoc na serwerze .

REKRUTACJA 2.png

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: dmajnn
Nick discord+tag:dmajan#0491
Imię: Damian
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam sprawny mikrofon.
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/GdrNaeE
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/r5AgOTU
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/GdrNaeE
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Damian mam 16 lat i chodzę do 1 klasy liceum. Wolny czas spędzam grając na komputerze w przeróżne gry zaczynając od forzy kończąc na mta. Wychodze czasem również na dwór ze znajomymi. Nie mam poza tym nic do robienia w dnie po szkole co sprawia, że mam dużo wolnego czasu, który mogę spędzić nabijając minuty. Jestem uczciwy i mam szacunek do młodszych jak i starszych osób, można na mnie polegać(przynajmniej z punktu widzenia moich znajomych). Będąc daleko od mojego miejsca zamieszkania często ratował mnie uber bądź taxówka co sprawia ze ciekawi mnie to i chciałbym się dostać właśnie do tej frakcji. Lubie jeździć autem po mapie bez celu i znam większość miejsc oczywiscie nie mam w 100% ogarniętej mapy ale nikt nie jest przecież idealny a tego mógłbym się poduczyć w trakcie pełnienia służby.
Coś od siebie: Powodzenia i miłego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Spluwa
Nick discord+tag: Spluwa#9130
Imię: Staszek
Wiek: 23
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.9438b356270c5f1ec0c2f162e8d32aa5.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.e2b628e9b21615a5dd63decca4dad2d8.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)IMG_20230513_103658.jpg
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Siema mam na imię Staszek lubię chodzić na różne zloty motoryzacyjne.

Kiedyś zamierzam pójść zdać na prawo jazdy na kat. A i zakupić wymarzony motocykl.

W wolnym czasie  lubię majsterkować ,grać w gry i uprawiać kalistenike.

Gdy mam czas wolny  wybieram się  na przejażdżki samochodem na różne miejsca widokowe.

Od niedawna zacząłem się interesować mechaniką traktora a do tego mechaniką maszyn  rolniczych oraz ich budową .

Coś od siebie: Dzieki za uwage i pozdrawiam wszyskich  oraz  administracje.

Edytowane przez Spluwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:.kapi
Nick discord+tag:kapi#1916
Imię:Kacper
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Kacper, lat 14. Wolny czas lubię spędzać w grach komputerowych oraz wychodząc ze znajomymi na dwór. Pasjonuję się ciężarówkami oraz transportem międzynarodowym, medycyną i służbami mundurowymi. Kiedyś, w dalekiej przyszłości planuje zdać studia medyczne i zostać ratownikiem medycznym, co jest moim jednym z wielu marzeń... Jestem osobą miłą i przyjacielską co sprawia, że nie mam problemy z nawiązywaniem kontaktu z innymi. Lubię słuchać muzyki, lecz nie mam jej konkretnego gustu. Raz słucham Amerykańskiego trapu, a raz polskiego discopolo, także gust mam różny.
Coś od siebie:Pozdrawiam cały zarząd SATC 

image.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:DolHaczeq

Nick discord +tag 爪乇ㄒ尺ㄩ丂#5543

Imię: Kuba

Wiek:14

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: 

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: 

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): witam! mam na imię kuba w mta gram od 2022 na tym 
serwerze posiadam około 250h odkąd zaczłem grać w mta gram praktycznie tylko na tym serwerze
moje zainteresowania to koszykówka i piłka nożna doświadczenia w tej frakcji nie mam lecz szybko bym je nabył 
mam nadzieję że dostane się do tej frakcji
ponieważ zawszę chciałem być taksówkarzem lecz dostałem się do frakcji ems.  

Coś od siebie:bardzo mi zależy na dostaniu sie do tej frakcji .pomimo 
wielu kar które posiadam na swoim koncie nie będę sprawiał żadnych problemów.
              
             POZDRAWIAM I MAM NADZIEJĘ ŻE ZROBIŁEM 
                NA WAS POZYTYWNE WRARZENIE(:
 

Zrzut ekranu (24).png

Zrzut ekranu (26).png

Edytowane przez 爪乇ㄒ尺ㄩ丂
bład orto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Wolzyu
Nick discord+tag:Wolzyu#5763
Imię:Filip
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.341402617c543b3ff852bb91a1cad8a7.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Filip.Mam 15 lat. moje hobby to piłka nożna i granie.Mieszkam w szczecinie.Gram w mta od 2022r.
Coś od siebie:bardzo lubie auto elegy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:rzuk
Nick discord+tag:rzuk#0994
Imię:Krystian
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.31f4b6847b78cf336b0a990a89b9acf1.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.575b5ea91f3c1de8d41275ee6dd9f700.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.31f4b6847b78cf336b0a990a89b9acf1.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Siemka jestem Krystian i mam 15 lat. W MTA gram od 2018 roku a na Oucie gram od sierpnia 2022 roku. Na frakcje moge poswięcic 2-4h dziennie (zależy też od dnia itp). Moimi pasjami są motoryzacja, gry, jazda na desce, składania komputerów oraz infromatyka. Mapę San Andreas znam bardzo dobrze i dowiozę każdego w każde miejsce. 
Coś od siebie: Życzę każdemu powodzenia, i pozdrawiam każdego czytającego to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Blacku 
Nick discord+tag: Blackuś#8830 (konto na serwerze połączone z innym discordem.
Imię: Igor
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 3 godziny do nadrobienia, bez problemu!
SS z panelu kar: 
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowan
ych zdań): Siemano! Jestem Igor, a wiosen już przeżyłem 18. Jestem średniego wzrostu, szczupłym brunetem. Gram w gry takie jak MTA, FiveM, czy też LoL. Poza grami, dorabiam także na warsztacie, jako pomocnik mechanika 😄. Jestem osobą pozytywną, która ma cierpliwość nie z tej ziemi. 
Coś od siebie: Pozdrawiam serdecznie!

image.png

image.png

Edytowane przez mlody.czarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kacpero
Nick discord+tag: juanpablitos#5278
Imię: Kacper
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: jasne
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.1df9161fe8e9b0640b486b3cb141e7de.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.73fbe71eff071552c5f7e322f829cd27.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): To tak nazywam się Kacper i moimi zainteresowaniami jest muzyka głownie mix/mastering z którego trochę sobie dorabiam. Uczęszczam do 4 klasy technikum. Jestem osobą szukająca coraz to nowych wyzwań oraz nie boję się zmian. Chcę urozmaicić sobie rozgrywki i możliwości odegrania jakiegoś ciekawego rp i myślę że SATC będzie dobrym wyborem. Byłem już w frakcji na stanowisku adepta ale przeze mniejszą chęć do gry i mniejszą ilość czasu odszedłem teraz chciałbym bardzo powrócić i dalej pomagać innym w transporcie.
Coś od siebie: Pozdrawiam cały zarząd SATC oraz liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .czolgus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...