Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


kinghereee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Flawito
Nick discord+tag: Flawito#6718
Imię: Flawiusz
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście że tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/GYGR9Yy
SS z panelu kar: https://imgur.com/0x87wvA
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/GYGR9Yy
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): 
Pozwólcie że się przedstawie, Nazywam się Flawiusz ( imię pochodzące z Włoch a dokładniej z królestwa Rzymu ). Aktualnie chodzę do 8klasy szkoły podstawowej gdzie w następnym tygodniu ( pisze dnia 17.04.2023 ) będe przechodził egzamin ósmoklasisty. Pochodzę z Dolnej częśći Polski a dokładniej ze Śląska. Interesuje się pożarnictwem oraz motoryzacja. Gdzie po ukończeniu szkoły podstawowej będę próbował dostać się do szkoły pożarniczej aby rozwijać swoje umiejętności i stawać się coraz większym profesjonalistą
Coś od siebie: Proszę o danie mi szansy. ( Dziękuje )

Edytowane przez Flawito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Reafresh
Nick discord+tag: Rilfresz#2053 (konto na serwerze połączone z innym discordem.
Imię: Błażej
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.bfaa60669d151a783aa4d933cc3ed84d.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.4a3482f85eb8bc4084c9b64ee89a4c21.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siemano! Jestem Błażej i mam 18 lat. Jestem średniego wzrostu, nienagannie przystojny. Od miesiąca jestem bardzo aktywnym graczem serwera OUTRPG co bardzo mnie cieszy, ponieważ serwer jest godny polecenia. Chciałbym dostać się do SATC, ponieważ często jestem na serwerze, a widuje na twitterze w grze, że ludzie potrzebują podwózki, a nikogo z SATC czasem nie ma 😕 więc będę ich wybawicielem. Mapę znam perfecto także myślę, że z tym nie będzie problemu 
Coś od siebie: Tak jak już mówiłem, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia, ponieważ chciałbym się piąć w górę w hierarchii SATC, a z moją aktywnością myślę, że będzie to możliwe, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: K4CPI 
Nick discord+tag: K4CPi#8110
Imię: Kacper
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

image.png.5f8fb4aab2220c51b7ea4eadb77965aa.png
SS z panelu kar:

image.png.c06199873cf0dedc7abe663a64659c8e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)

image.png.6835eaa870a5ec5dfbcb8d8a972c1f8a.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam serdecznie, jestem Kacper lat 19 skończone niedawno więc hehe najlepszego dla mnie. Jestem osobą zdeterminowaną i ambitną, otwartą na nowe rzeczy, nowe doświadczenia. Nie mam problemów z przystosowaniem się do kogoś wyżej położonego, wykonuję dokładnie zadania mi powierzone. Uwielbiam sobie pykać w gierki w mta ostatnio więcej więc będę aktywny. Lubię ogólnie jeść, grać, czasem wyjdę pograć w piłe ze znajomymi, coś na desce pojeżdżę ogólnie proste życie prostego chłopaka.
Coś od siebie: Fajnie by było się dostać, życzę powodzenia sobie jak i innym aplikującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: yngt
Nick discord+tag: pooleparty#4612
Imię: Kacper
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Kacper. Interesuję się koszykówka oraz walkami UFC. Uczęszczam do 4 klasy technikum ekonomicznego. Ogarniam mapę na serwerze i cały kodeks drogowy, gdyż mam prawo jazdy. Jestem aktywnym użytkownikiem serwera, gram po kilka godzin dziennie. Myślę za nadawałbym się idealnie na praca taksówkarza, gdyż lubię pomagac innym docierac do roznych miejsc na mapie. Pozdrawiam!!!
Coś od siebie: Pozdrawiam cały zarząd SATC oraz wszystkich ktorzy sie zgłosili!!!
image.thumb.png.e80270294e02b348ddc5e382fa6743ef.pngimage.thumb.png.8b2b704bd28c06a39e1177df0630f1fa.png

OUTRPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .czolgus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...