Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


fenix04.

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  300 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Nick z serwera:
Nick discord+tag:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kviatkovsky

Nick discord+tag: Kviatkovsky#1831

Imię: x

Wiek: 23 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze (SS z F5): 


image.thumb.png.fdf2085c4cc7ba43397cc34a40997e4b.png

 

SS z panelu kar:

image.thumb.png.566975a2c614da9be0d23a00c1c2bff4.png

 

Ilość doświadczenia (SS z F5): SS powyżej pokazuje wszystko 😄

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć nazywam się Filip, jestem studentem medycyny na 4 roku. Interesuje się (tu was zaskoczę medycyną 😄), ale także fotografią z drona. Prawo jazdy mam od 5 lat i wielką przyjemność sprawia mi jazda autem, często wyjeżdżam w długie trasy, dlatego myślę, że świetnie sprawdzę się w roli kierowcy taxi. Na serwerze mam już nieco godzin (raptem 1891h) dzięki czemu znam mapę jak własną kieszeń oraz umiem się po niej optymalnie poruszać. Sama jazda autem w GTA nie sprawia mi żadnego problemu, nie jestem wybitnym kierowcą ale myślę, że co nieco potrafię.

Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkich czytających to podanie oraz cały zarząd SATC. Miłego dzionka i mam nadzieje że do zobaczenia za kierownicą taxi. 

Edytowane przez kviatkovsky
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:kacperek56
Nick discord+tag:kacperek56#7593
Imię:kacper
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.0f36a8173a58a802d9e067beb73d1733.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
image.thumb.png.6ea2ee43038e51ff6729a986707f7ded.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):witam jestem kacpere mam 16 lat. lubie zwiezeta mam 2 krule i kurcaka w loduwce.lubie jezcić autami i znam całom mape.lubiue grać w mta na serwirze out rpg.
Coś od siebie:witam bede dobrym kerowcom i znam całom mape.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Kopacka
Nick discord+tag: Kopacka#0312
Imię: Sebastian 
Wiek: 21 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.3929a4f0ab300ee9f742aef5ac5f59ca.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.fb86c0a4380fd190b83a4adcbbbb7f71.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.b95de1f707a2769eae54063e347587ba.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema witam mam na imię Sebastian mam 21 lat. Mieszkam na Śląsku niedaleko Zakopanego. Moje zainteresowania to piłka nożna , gry komputerowe. Na serwer OutRPG dołączyłem 25.05.2022r więc już trochę siedzę i większość osób kojarzy mnie głownie z Administracji serwera. Jestem osobą która powoli dąży do celu i wspina się małymi krokami do góry, jestem cierpliwy i umiem pracować z innymi osobami w grupie. Jeśli chodzi o frakcje na serwerze to mam bardzo duże doświadczenie byłem w frakcji SAPD 3 miesiące oraz w ERS 7 miesięcy. 

Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd SATC oraz wszystkich którzy czytają to podanie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: R4DiX

Nick discord+tag: .szyquu#2727

Imię: Szymon

Wiek: 18

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 1300h

SS z panelu kar: 2 która jedna była przypadkowa. Druga nie miała być miejsca.

Ilość doświadczenia: (SS z F5) 4600 jakoś

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Myślę że u mnie tak bardzo nie trzeba się rozpisywać, mam na imię Szymon, od dwóch miesięcy jestem pelnoletni (18), Mieszkam w małym miasteczku blisko Szczecina, chodzę do szkoły zawodowej na mechanika samochodowego. Jestem w 2 klasie i już został mi ostatni rok szkoły. Jestem bardzo miłym, spokojnym i wyrozumiałym chłopakiem również i pomocnym. (Później wyślę SS godzin, kar i doświadczenia jak wejdę na laptopa)

Coś od siebie: pozdrawiam wszystkich z serwera i również co czytają moje podanie, powodzenia!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Mizu
Nick discord+tag: grzybcio #0001
Imię: Konrad
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siem, na imię mi Konrad. Będąc w 7 klasie, mam 14 lat, dokładnie tak :D. W średniej będę szedł na humanistykę. A w przyszłości chciałbym być prawnikiem. Od 10 roku życia uwielbiałem też jeździć z rodzicami w różne miejsca, oraz lubię jedzić w MTA. Chłop co uwielbia czytać i oglądać, oraz grać w gierki komputerowe :D.
Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd SATC, oraz wszystkich graczy OutRPG, i ludzi czytajacych to podanie 
image.thumb.png.9077bf9fe28fa6419ff731e6d46c5094.png

image.png.2f2ff22c94545863a931a6e65cafc7ac.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:KituS
Nick discord+tag:k1tu0#2411
Imię:Norbert
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):cześć,pochodze z Wielkpolski. Bedzie to moja pierwsza frakcja więc chce sie sprawdzic w tej roli.Myśle ze moge sie dostać do satc bo w miare ogarniam mape itp.Nie wymagam dużych zarobków.Dobra atmosfera mi wystarczy.
Coś od siebie:Zależy mi na dobrej atmosferze bez toxiców itp, pozdrawiam całego out'ta! 😄

image.thumb.png.627c98900fd3e5ef4975078c16a0efe1.png

image.png

Edytowane przez k1tu0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick z serwera: kuba812
Nick discord+tag: kuba812#0119
Imię: Jakub
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 370h https://imgur.com/a/7mDaPwv
SS z panelu kar:
image.thumb.png.1127e62a6f5f0c72b048dd1c5e5a3b7a.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 2046 https://imgur.com/a/7mDaPwv
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam jestem Jakub pochodze z woj. mazowieckiego lubię mta i rp . Do frakcji chcialbym wstąpic poniewaz bardzo podoba mi się taksowka plus znam całą mape chcialbym się dostac chociaz na okres probny . Po za mta choduję dwa królisie rasy srokacz niemiecki lecz wiecej czasu poswiecam mta 😞 jesli dostane sie na okres probny bede szczesliwy poniewaz posiadam dwojke kolegow  w SATC . jestem osobą wyrozumiala i konsekwentna oraz szczerą to tyle ode mnie z fartem dla innych piszacych podania.
Coś od siebie: myślę ze sie dostane 🙂 jesli nie trudno nie będę płakał 😞 dodam ze nie zmiescily sie zdjecia i wstawilem na imgur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Bruckive
Nick discord+tag:Bruckive#8514
Imię:Mateusz
Wiek:12 5października 13 {zróbcie wyjątek pls}
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Jasne
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)https://imgur.com/a/5yfEgDs
SS z panelu kar:https://imgur.com/a/5yfEgDs
Ilość doświadczenia: (SS z F5)https://imgur.com/a/5yfEgDs
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam, jestem Mateusz jeszcze nie dostałem się do żadnej frakcji. Ale mam nadzieje że to się zmieni, i zostanę taksówkarzem. Będę dużo czasu spędzał podczas pracy jako tsa, obiecuje. Bardzo interesuje się motoryzacją, chodzę do szkoły. Dość często wbije na serwer i pogram.
Coś od siebie:Powodzenia wszystkim, Znam niedokładnie całej mapy ale mam nadzieje że się dostane. Miłego i powodzenia uczestnikom!

Edytowane przez Bruckive
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: n3LLy
Nick discord+tag: nelly.#1839
Imię: Adrian
Wiek: 20
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.307a53d9192abc3ca1a4e1f092e64f07.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.8a7fa18a3a272b801fe8a4896cdb6ed5.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Uwiecznione powyżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Adrian, mam 20 lat, mieszkam w województwie Wielkopolskim. Rok temu ukończyłem Liceum o kierunku policyjnym, mam dwoje rodzeństwa, w GTA SA gram od ponad 10 lat, począwszy od SA-MP, a kończywszy na MTA. Moimi zainteresowaniami jest sport oraz informatyka, od dziecka przesiaduję masę czasu przed komputerem co się przekłada na moje liczne postępy na nim typu. turnieje CS:GO / Valorant, nauka wielu języków programowania tj. LUA, HTML, CSS itp.
Coś od siebie: Życzę wszystkim powodzonka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Bevorsky1
Nick discord+tag: Bevorsky#6622
Imię: Bartosz
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem zaangażowanym graczem, który zawsze stara się działać odpowiedzialnie i z poszanowaniem innych graczy. Mam doświadczenie w prowadzeniu różnych pojazdów i jestem dobrze zaznajomiony z zasadami ruchu drogowego.Chciałbym dołączyć do San Andreas Transport Corporation, ponieważ podziwiam waszą profesjonalną postawę i wysoką jakość usług. Jestem gotowy włożyć wysiłek w realizację zadań frakcji i przyczynić się do jej rozwoju.

 

Coś od siebie: powodzenia życzę dla innych osób które napisały podanie.

Zrzut_ekranu_2023-06-04_194150.png

Zrzut_ekranu_2023-06-04_194128.png

Edytowane przez bevorsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Skill69
Nick discord+tag: Skill69#8840
Imię: Daniel
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):

Jestem osobą odpowiedzialną i zorganizowaną, której priorytetem jest zapewnienie bezpiecznej i efektywnej obsługi transportowej. Moje umiejętności prowadzenia pojazdów są dobre, a także posiadam doskonałe refleksy oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.San Andreas Transport Corporation cieszy się moim uznaniem za profesjonalne podejście do transportu oraz jakość usług, które świadczycie. Chciałbym mieć możliwość przyczynienia się do sukcesu frakcji oraz współpracować z doświadczonymi członkami zespołu.Jestem gotów dołączyć do frakcji San Andreas Transport Corporation i podjąć się wszelkich wyzwań, jakie przyniesie praca w tej branży.


Coś od siebie: Powodzenia 

IMG_4196.png

IMG_4197.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: revvy
Nick discord+tag:
.Bartxk_#2023
Imię:Bartek
Wiek: Za 4 miesiące 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.png.6af661e0b42b811dfc4517d287589f81.png
SS z panelu kar:image.png.cb694650d58f54125a5ee7a35ff644c0.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.bb54f3e0e355b187ba97aaa7511067a8.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Hej mam na imię Bartłomiej mam 13 lat pochodzę z woj. Mazowieckiego jestem miłą osobą oraz przyjazną dla środowiska lubię grać w gry oraz W gry Typu Zbijak lub piłka nożna lubię z Kolegami wychodzić na Dwór na pizze lub na boisko Nie nawidzę się uczyć oraz najgorszym przedmiotem którego nie nawidze jest to historia i Matematyka również jestem osobą która gra dziennie po 4-6 godzin ale to co jakiś czas W wakację lubię wyjeżdzać nad może lub w góry. Pozdrawiam
Coś od siebie:

Edytowane przez .Bartxk_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: mlodykruczi
Nick discord+tag: kruczi#8131
Imię: Wiktor
Wiek:15 za niedługo 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
Zrzutekranu(56).thumb.png.de47e634118838b92c3c30ea95cbd03c.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): no to tak jestem Wiktor mam 15 lat pochodzę z woj. Dolnosląskiego gram na tym serwerze od dosyć dawna i chce robic cos wiecej niż tyko grać i jezdzic na DM 

Coś od siebie: gut gut 

Zrzut ekranu (52).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nick na serwera:jacekjaworek22
Nick discord+tag:jacekjaworek22#9665
Imię:Szymon
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAk  

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) GrandTheftAutoSanAndreasScreenshot2023_06.05-11_03_00_26.thumb.png.6de738458b3fc77c9abaabf61a0623f2.png

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
GrandTheftAutoSanAndreasScreenshot2023_06.05-11_07_03_27.thumb.png.eade79fa2a1271d6ccb05422ce509214.png

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Chciałbym zgłosić moje zainteresowanie dołączenia do waszej frakcji jako członek. Jestem odpowiedzialną osobąm , 

kt0ra zawsze dba o bezpieczeństwo innych uczestnik0w ruchu drogowego . Mam r0wnież wspaniałą zdolności radzenia sobie w sytuacjach stresowych i szybkiego podejmowania decyzji .Bardzo cenie sobie wysoką jakość usług oferowanych przez San Andreas Transport Corporation i podziwiam wsze profesjonalne podejście do transportu . Chciałbym mieć okazje przyczynić sie do sukcesu waszej frakcji i przekazać moje umiejętności oraz zaangażowanie w realizację zadań 

Coś od siebie: Proszę o rozpatrzenie mojego podania i możliwość udziału w ewentualnym procesie rekrutacji 

Jestem otwarty na dodatkowe informacje lub spotkania w celu om0wienia moich  kwalifikacji i dostosowania się do waszych wymagań 

Edytowane przez jacekjaworek22
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: usl
Nick discord+tag: Andziak#0063
Imię: Patryk
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk mieszkam w województwie Pomorskim, chodzę do 2 klasy technikum na kierunku mechanik. Jestem osobą miłą, spokojną i pomocną. Nie lubię się kłócić o byle co, ale jak jest jakiś konflikt odrazu próbuje go rozwiązać. W wolnych chwilach po szkole chodzę na treningi mma, lubię też jeździć na MTB. Lubię też grać w gry takie jak, mta, cs go, fivem. W MTA gram już od 6 lat i grałem na różnych serwerach na tych małych i dużych i zdecydowałem się na OutRPG ❤️.
Coś od siebie: Powodzonka ❤️.

mta-screen_2023-06-05_12-31-47.png

mta-screen_2023-06-05_12-32-09.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2023 o 22:17, Fenix napisał:

Nick z serwera:chachor
Nick discord+tag:hahor#3675
Imię:jakub
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:aktualnie nie mam mikro ale na dniach bende miec a i ogarniam orto
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.0f158e37b7925174ca7fc6347430526d.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.cd28910fef7853fee20b09a20e069325.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) jest u góry 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Nazywam sie Kuba mam 15lat chodzę do szkoły zawodowej jestem na kierunku piekarz ponieważ mój dziadek jest piekarzem i moj tata tez i posedłem w ich slady. Interesuje sie sportami walki lubię oglondac filmy i grac. Ja jak juz byłem mały to mówili mi za mam bardo dużo siły to teraz gdy mam 15lat wykozystuje to w różnych sportach . Jestem bardo spokojny i miłą osoba i zabawną mam dzewczynę juz od 2lat  mieszkam na Sląsku.
Coś od siebie: powodzenia innym ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Filipoxal
Nick discord+tag: DJ FILIPOXAL#2527
Imię: Filip
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.e0bc1c45a542fa84080fc5b625499f3b.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.1ed3b2f51b79cd91c0fd24acd969892e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.24986dcf5b2a93f0da3c5272ecfefd77.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Filip i mieszkam w niewielkiej wsi w Wielkopolsce. Interesuję się pożarnictwem sam uczęszczam do mdp (młodzieżowa drużyna pożarnicza). Lubię skakać na rowerze, sam nawet zbudowałem z kuzynem tor w lesie do skakania. Moim marzeniem jest zostanie Dj i jestem w trakcie spełniania jego bo mam własny panel i nagrywam na youtuba składanki itp. Granie w gry to też dla mnie rozrywka a znudziła mi się zwykła gra na serwerze dlatego chcę wstąpić do tej frakcji.


Coś od siebie: Życzę wszystkim innym na dostanie się do frakcji i pozdrawiam całą administrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: devil.
Nick discord+tag: Remox1225#6264
Imię: Remigiusz
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) (cały czas rośnie)

image.png.2ef6067c2942e131742f11bf541be1a4.png
SS z panelu kar:

image.thumb.png.40bff6a48cd499b8cd9021531d077f0e.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)

image.png.a8b65d594bc6113b6ae02a6721e50607.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Remigiusz mam 18 lat. Mieszkam na Śląsku w niewielkim mieście. Aktualnie ukończyłem szkołę zawodową na kierunku elektromechanik, lecz planuję dalszą naukę. Jestem osobą spokojną, ogarniętą i nie sprawiam problemów. Potrafię wykonywać polecenia od osób postawionych wyżej ode mnie i rozwiązywać różne sytuacje pokojowo, bez zbędnego wyzywania się.
Coś od siebie: Życzę wszystkim powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: F1fl4k
Nick discord+tag:Fiflak#1489
Imię:  Filip
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.a58193afa25be2b67aaa4000f255632b.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.cb20d5145bc26d993b596fe21728e142.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 856
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Lubię tiry i motoryzację ogólnie. Kocham zwierzęta. Kocham muzykę można powiedzieć ze to nawet pasja. Szanuje każdą osobę. Ogarniam ortografię i wrazie czego mogę pisać choć wątpię ze cos się stanie.
Coś od siebie: Proszee ja chce do taxi 🙏Napiszcie mi na dc o zebraniu to będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Robinster
Nick discord+tag:~PLRobinster#5326
Imię:Krzysiek
Wiek:19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.f9df18bcd8fb2531b7136259a1c9cec6.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.37198c30d7382b6ca40225f50014553b.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Jest na 1 ss
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Witam, nazywam sie Krzysiek wiekszosc z was moze mnie kojarzyc jako ,,Mireczka/Robercika'' mieszkam w wojewodztwie Zachodniopomorskim dokladniej w okolicach Kołobrzegu interesuje sie motoryzacja oraz komputerami, w MTA gram od 2014roku poczynajac od serwerow z minigierkami konczac na rpg typu 4lag duzo wolnego czasu spedzam na serwerze przez co jestem bardzo mobilny co w tej pracy jest moim zdaniem atutem, ze wzgledu na wygode nie uzywalem polskich znakow 🙂 

Coś od siebie:Zycze wszystkim powodzenia mam nadzieje ze spotkamy sie za kółkiem 😄

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nick na serwerze piesekmialmial

Nick discord+tag positive#7655

Imię kuba

Wiek 16

Czy posiadasz sprawny mikrofon tak

Ilość przegranych godzin na serwerze ss z panelu f5

Ilość doświadczenia ss z panelu f5 

Coś o sobie min 5 rozbudowych zdań. gry komputerowe. Na serwer OutRPG dołączyłem.  więc już trochę siedzę. i  Jestem osobą która powoli dąży do celu i wspina się małymi krokami do góry, jestem cierpliwy i umiem pracować z innymi osobami.

16861322995573202553434798922822.jpg

16861323950834134591262227215320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera:Kukon2115
Nick discord+tag:Wuzanty#5653
Imię:Maciej
Wiek:17 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):siemano jestem Maciej, mam 17 lat i podchodzę do rekrutacji satc. Na codzień gram 6 godzin na serwie jestem miłym oraz szlachetnym graczem który potrafi byc miły i sie usmiechać przy każdej okazji
Coś od siebie:MIŁEJ REKRU

mta-screen_2023-06-07_12-27-18.png

mta-screen_2023-06-07_12-27-42.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Zenk
Nick discord+tag: Zenek#4074
Imię: Jakub
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

image.thumb.png.b27403a1292700d2306fe0abf222841f.png
SS z panelu kar:

image.thumb.png.38ebab3abb980e050b31f008501c1ed3.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 

image.png.2909ffc49182367246d28eed4f87aba1.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Jakub lubię jeździć na rowerze, lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę. Lubię też auta klasyczne Mustang 1967, dodge charger 1988, Camaro 1980, najbardziej podoba mi się dźwięk silnika. Autem które chciałbym mieć nissan skyline gt-r r34. Chodzę na zapasy to jest sport uprawiany na macie, byłem na 4 zawodach, 3 razy zająłem 1 miejsce a ostatni przegrałem i byłem na 20 miejscu. Chciałbym iść na technik-informatyk bo w miarę się tam odnajduje.

Coś od siebie: Myślę że potrzebujecie takiej osoby jak ja. Jestem osobą pracowitą przyjazną i zawsze będę punktualny na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .czolgus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...