Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


fenix04.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Zenk
Nick discord+tag: Zenek#4074
Imię: Jakub
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

image.thumb.png.b27403a1292700d2306fe0abf222841f.png
SS z panelu kar:

image.thumb.png.38ebab3abb980e050b31f008501c1ed3.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 

image.png.2909ffc49182367246d28eed4f87aba1.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Jestem Jakub lubię jeździć na rowerze, lubię grać w piłkę nożną i siatkówkę. Lubię też auta klasyczne Mustang 1967, dodge charger 1988, Camaro 1980, najbardziej podoba mi się dźwięk silnika. Autem które chciałbym mieć nissan skyline gt-r r34. Chodzę na zapasy to jest sport uprawiany na macie, byłem na 4 zawodach, 3 razy zająłem 1 miejsce a ostatni przegrałem i byłem na 20 miejscu. Chciałbym iść na technik-informatyk bo w miarę się tam odnajduje.

Coś od siebie: Myślę że potrzebujecie takiej osoby jak ja. Jestem osobą pracowitą przyjazną i zawsze będę punktualny na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: Tomeq
Nick discord+tag: Tomeq#8904
Imię: Tomasz
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) Poniżej
SS z panelu kar: Poniżej
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Poniżej
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):  
Cześć, nazywam się Tomasz, mam 15 lat, chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej, mieszkam w niedużym mieście, na terenie województwa Podkarpackiego. Moją pasją jest żeglarstwo, można śmiało nazwać mnie żeglarzem , ponieważ biorę udział w wielu zawodach, Nawet na skalę świata! co jest moim zdaniem naprawdę sporym osiągnięciem. Gram również na instrumencie, jakim jest pianino. Bardzo często opiekuje się młodszym bratem, ze względu na rozwód moich rodziców. Gram w gry różnego tematu, takie jak CS-GO Forza Horizon5, Phasmophobia, car mechanik, Lecz głównie Gram w MTA. Od zawsze chciałem pójść na medycynę, oraz w przyszłości zostać dentystą. Jestem osobą opanowaną, jak i zdyscyplinowaną, potrafię wiele rzeczy.
Coś od siebie: Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, ponieważ wiem, że bez problemu sprostam wymaganiom danej frakcji.image.png.26abc7682dd72cdd471d612c07086fed.pngimage.png.d60556c23e88ed969b4821b5d6f0a939.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: HOTczaroo
Nick discord+tag: czaro678#7732
Imię: Czarek
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak posiadam sprawny mikrofon
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:image.thumb.png.4e6d2bac5763970cc5c8d7909f389f1c.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): interesuję się motoryzacją piłką ręczną i nożną bardzo lubię stare auta 🙂
Coś od siebie:  bardzo lubię czytać książki 

 

 

 
 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z serwera: LionTurkishKebab
Nick discord+tag: Wick#3294
Imię: Leon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.05ad3a46c8c8a65eabc630dcc65fadb0.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.49b20b376e8f0e741135f1c07f31a067.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 582
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem leon mowią na mnie lion lubie grać w kosza ale lubie też pograć na outrpg chodze do 8klasy będę szedł na logistyka to tyle.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze sie dostane :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • .czolgus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...